Rafał Piotr Szymański

Blog

Kilka słów o mnie

Ekonomista, absolwent I Liceum Ogólnokształcącego w Jeleniej Górze i Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej.

Wychowany w tradycji patriotycznej. Odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za działalność na rzecz osób niepełnosprawnych.

Urodzony jeleniogórzanin, mieszkaniec Zabobrza. Żonaty, tata Konstancji. Od 2017 roku abstynent.

Podziel się z innymi

| |

Ukraina obali rząd?

2023-09-26 11:40
Na blokach gadają, że nie będziemy wysyłać już broni Ukrainie, bo Niemcy i Francja kazali Wołodymyrowi Zełenskiemu obalić polski rząd. Mają ich za to przyjąć do Unii. Kapitalna teoria spiskowa! Równie fajna jak ta, wedle której PiS dogadał się z Putinem i dlatego Zacharowa nagle zaczęła chwalić Dudę :)

Polska to szlak przerzutu imigrantów.

2023-09-25 09:46
Portal Wirtualna Polska informuje dziś o tysiącach imigrantów próbujących przekroczyć niemiecką granicę. Turyści z Bliskiego Wschodu i Afryki przybywają na terytorium Niemiec z Polski dokąd dostają się skacząc przez nasz Płot-Nie-Do-Przebycia. Taka wycieczka kosztuje 10 tys. dolarów. Okazuje się, że polska granica jest ani taka szczelna, ani rząd taki szczery w tym, co mówi o naszym bezpieczeństwie, polityce antymigracyjnej i ochronie Polaków.

Wizy do Polski wciąż są oferowane.

2023-09-19 10:27
Okazuje się, że pomimo zatrzymań i dymisji wizy do Polski wciąż są oferowanie przez handlarzy na całym świecie... Zobaczcie co w kilka minut znalazłem dziś w Internecie.

Afera wizowa zatopi PiS?

2023-09-18 08:51
Czy afera wizowa zatopi PiS? Powinna, bo to afera większa niż afera Rywina, na której wywróciło się niezatapialne SLD i nigdy już się po tym nie podniosło. Kłopot jest tego rodzaju, że zmienił się elektorat. Już nie program jest ważny, nie uczciwość, wierność zasadom, wiara czy inne nieistotne głupoty, ale K-A-S-A... Kto da więcej, kto więcej obieca - wygrywa. Złodziej, pedofil, rozwodnik, bigamista - nieważne. Grunt, że daje więcej niż inni. A jak nie da - nic to - wszak wybory to darmowy los na loterii.

PiS sprowadza imigrantów.

2023-09-15 09:11
15 października Polacy w referendum odpowiedzą na pytanie zadanie przez premiera Mateusza Morawieckiego: Czy popierasz przyjęcie tysięcy nielegalnych imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki, zgodnie z przymusowym mechanizmem relokacji narzucanym przez biurokrację europejską? Wydaje się, że w świetle informacji na temat działalności Ministerstwa Spraw Zagranicznych i ministra Wawrzyka, powinniśmy na to wszyscy odpowiedzieć TAK. 25-45 tysięcy dolarów, które płacono za przerzut jednego imigranta powinno pozostać bowiem w rękach polskich - w rękach polityków PiS i ludzi z nimi powiązanych :)))